Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců na oční stíny 5 ks

Doporučená nabídka Douglas Parfumerie

Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 433 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč86 % • 281 087 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 108 708 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 162 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v Dekorativka.cz

• Po dobré zkušenosti s jinými štětci od Dermacolu jsem si koupila tuto sadu a jsem spokojená. Doporučuji !!

• kouřové líčení je úplně jiné,více precizní
  • , zakoupeno v Notino

Používám celou sadu už docela dlouho, druhou jsem koupila pro dceru, aby mi pořád nebrala ty moje, nad kterými mimochodem z počátku ofrňovala, teď na ně nedá dopustit, krásně sedí v ruce a celá "pětka" je úplně skvěle sestavená a naprosto dostačující na denní i velké večerní líčení očí.

Tuto luxusní sadu kosmetických štětečků využijete pro perfektní nalíčení vašich očí. Štěteček D73 se díky zkoseným štětinkám bude hodit pro nanášení korektoru pod oči. Štětec D74 je vhodný na rozetření očních linek a pro přesné nanesení rozjasňujících očních stínů. Štětec D81 najde své využití pro aplikaci očních stínů na celé víčko, štěteček D82 využijete pro blending, tedy k rozmazání přechodů mezi jednotlivými odstíny očních stínů. Kosmetický štětec D83 vám zajistí přesnou aplikaci očních stínů i do ohybů víčka. Všechny štětečky mají přírodní štětiny a příjemnou dřevěnou rukojeť. Klíčové vlastnosti sady kosmetických štětců Dermacol Sada 5 kvalitních kosmetických štětců Dermacol Štětečky mají přírodní štětiny Vhodné pro dokonalé nalíčení očí Příjemná dřevěná rukojeť Sada kosmetických štětců Dermacol je v plastovém pouzdru Sada obsahuje: D73 - štětec na nanášení korektoru pod oči D74 - štětec na rozmazání očních linek D81 - štětec na oční stíny D82 - štětec na blending očních stínů D83 - štětec na oční stíny do ohybů víčka

• , zakoupeno v Dekorativka.cz

• kouřové líčení je úplně jiné,více precizní

• , zakoupeno v Notino

fantasticky se s nimi pracuje:)

• , zakoupeno v Notino

ověřená kvalita, miluji tyto štětce

• , zakoupeno v Notino

Já měla asi štěstí, tato sada je naprosto suprová, prvně jsem se je snažila používat podle popisku na zadní straně, ale na podruhé to šlo naprosto intuitativně, takže za mě jsou výborné, už jsem objednala druhou sadu, dcera prvně ofrňovala a teď se mi ztrácí jeden štětec za druhým, tak teď už mi snad zůstanou:-D

Kvalita za skvělou cenu.

• , zakoupeno v Notino

• Štětce krásně nanáší stíny, nepráší, jsem s nimi velice spokojená

• Snadna manipulace
  • , zakoupeno v Notino

Štětce ve spolupráci s Petralovelyhair jsou skvělé už delší dobu jsem je chtěla a teď když sem si je pořídila tak ostatní letěli do koše opravdu jen doporučuji a v příštím nákupu mám v plánu si koupit i další štětce Dermacol ve spolupráci právě s Petralovelyhair a nemůžu se dočkat až si vyzkouším i ty ostatní