Dermacol D51 Cosmetic Brush Flat Top with case štětec na make-up s pouzdrem

Top nabídka

Do 3 dnů • 1 varianta80 Kč9 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 46 305 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč98 % • 26 455 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 18 956 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 5 010 recenzíDalší informace

Značka
Použití
na tvář

• , zakoupeno v Dermacol

Potřebovala jsem nový štětec a měla jsem zkušenost s podobným typem od jiného výrobce, bohužel si značku nepamatuji. Vyhovuje mi tento štětec tvarem. Já jsem spokojená.

• perfektní rozetření,musé se trochu namočit

doporučuji, kvalitní výrobek,nelituji i když cena je vysoká

Značka
Použití
na tvář

Kosmetický štětec na make-up v barvě rose gold a bílá je vhodný k aplikaci tekutého nebo krémového make-upu. Zajistí přesnou a precizní aplikaci make-upu a stane se tak spolehlivým pomocníkem při každodenním líčení. Štětec je vyrobený ze syntetických vláken.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 29 540 recenzíDalší informace

• perfektní rozetření,musé se trochu namočit